HLU Academy @ X-mas Tournament 2016

HLU Academy @ X-mas Tournament 2016

Academy 8/01/2017

Geweldige teamprestaties op het internationale X-mas Tournament 2016 in Kortrijk! De toekomst voor het Limburgs basketbal lijkt verzekend! Dikke proficiat aan al onze toppers!

Hubo Limburg United - U17 jongens

Finale gewonnen 63-52 vs de Waalse selectie AWBB

 

 

RANKING

1

LIMBURG UNITED 

 

 

 

 

 

 

2

AWBB SELECTION 

 

 

 

 

 

 

3

ISRAEL BASKET ACAD 

 

 

 

 

 

 

4

FALCO GENT 

 

 

 

 

 

 

5

BAVI VILVOORDE 

 

 

 

 

 

 

6

HORSHOLM 79ERS U17 

 

 

 

 

 

 

7

ANTWERP GIANTS 

 

 

 

 

 

 

8

OKAPI AALST 

 

 

 

 

 

 

9

GUCO LIER

 

 

 

 

 

 

10

KORTRIJK BASKET ACAD

 

 

 

 

 

 

11

SOKOL PRAGUE

 

 

 

 

 

 

12

HEXIA ZWEVEGEMDEERLIJK

 

 

 

 

 

 

13

SPARTA BERTRANGE

 

 

 

 

 

 

14

VBL SELECTION

 

 

 

 

 

 

15

BM WAREGEM

 

 

 

 

 

 

16

HORSHOLM 79ERS U16

 

 

 

 

 

 

17

YOUNG TIGERS TUBINGEN

 

 

 

 

 

 

18

BASKET@SEA OOSTENDE

 

 

 

 

 

 

19

TS WISLA KRAKOW

 

 

 

 

 

 

20

HANAU WHITE WINGS

 

 

 

 

 

 

21

SHOOTERS DEN BOSCH

 

 

 

 

 

 

22

SCIENCE CITY JENA

 

 

 

 

 

 

23

ALMONTE EINDHOVEN

 

 

 

 

 

 

24

ALFA OMEGA ROMA

 

 

 

 

Meer info en alle resultaten via http://www.x-mastournament.be/2014/?page_id=3689

 

Hubo Limburg United - U19 jongens

Finale verloren 71-100 vs Basket@Sea Oostende

 

 

RANKING

1

BASKET@SEA OOSTENDE 

 

 

 

 

 

 

2

LIMBURG 

 

 

 

 

 

 

3

STELLAZZURA ROMA

 

 

 

 

 

 

4

TSMOKI MINSK

 

 

 

 

 

 

5

BELGRADO BASKETBALL

 

 

 

 

 

 

6

AWBB SELECTION

 

 

 

 

 

 

7

ISRAEL BASKET ACA

 

 

 

 

 

 

8

DEN BOSH

 

 

 

 

 

 

9

SISU KOPENHAGEN

 

 

 

 

 

 

10

BERTRANGE

 

 

 

 

 

 

11

CANARIAS BASKETBALL

 

 

 

 

 

 

12

KS CRACOVIA 1906

 

 

 

 

 

 

13

ANTWERP GIANTS 

 

 

 

 

 

 

14

LOKOMOTIEF RIJSWIJK 

 

 

 

 

 

 

15

USK PRAGUE 

 

 

 

 

 

 

16

LIETUVOS RYTAS 

 

 

 

 

 

 

17

BASIC FIT BRUSSELS

 

 

 

 

 

 

18

BERLIN

 

 

 

 

 

 

19

SOCAL PRAGUE

 

 

 

 

 

 

20

OKAPI AALST

 

 

 

 

Meer info en alle resultaten via http://www.x-mastournament.be/2014/?page_id=3670

Hubo Limburg United - U14a jongens

Finale verloren 25-87 vs Israël Basket ACAD

 

 

RANKING

1

ISRAEL BASKET ACAD

 

 

 

 

 

 

2

LIMBURG UNITED A

 

 

 

 

 

 

3

ST CHARLES BASKET 

 

 

 

 

 

 

4

MONT SUR MARCHIENNE 

 

 

 

 

 

 

5

OXACO BOECHOUT 

 

 

 

 

 

 

HEXIA ZWEVEGEMDEERLIJK 

 

 

 

 

 

 

7

BAVI VILVOORDE

 

 

 

 

 

 

8

BASKET@SEA GISTEL

 

 

 

 

 

 

9

PORT OF ANTWERP GIANTS 

 

 

 

 

 

 

10

TS WISLA KRAKOW 

 

 

 

 

 

 

11

BASKET@SEA OOSTENDE

 

 

 

 

 

 

12

BS LEIDEN

 

 

 

 

 

 

13

 LIMBURG UNITED B

 

 

 

 

 

 

14

 BM WAREGEM

 

 

 

 

 

 

15

 KORTRIJK BASKETBALL  ACA

 

 

 

 

 

 

16

 BLACK EAGLES ROSMALEN

 

 

 

 

 

 

17

 FALCO GENT

 

 

 

 

 

 

18

 HOLSTRA WEVELGEM

 

 

 

 

 

 

19

BBLZ GIESSEN

 

 

 

 

 

 

20

DEINZE – NAZARETH

 

 

 

 

 

 

21

ALMONTE EINDHOVEN

 

 

 

 

 

 

22

HANAU WHITE WINGS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meer info en alle resultaten via http://www.x-mastournament.be/2014/?page_id=3695

 

Hubo Limburg United - U14b jongens

Geëindigd met een overwinning 44-36 vs BM Waregem voor de dertiende plaats

 

 

RANKING

1

ISRAEL BASKET ACAD

 

 

 

 

 

 

2

LIMBURG UNITED A

 

 

 

 

 

 

3

ST CHARLES BASKET 

 

 

 

 

 

 

4

MONT SUR MARCHIENNE 

 

 

 

 

 

 

5

OXACO BOECHOUT 

 

 

 

 

 

 

HEXIA ZWEVEGEMDEERLIJK 

 

 

 

 

 

 

7

BAVI VILVOORDE

 

 

 

 

 

 

8

BASKET@SEA GISTEL

 

 

 

 

 

 

9

PORT OF ANTWERP GIANTS 

 

 

 

 

 

 

10

TS WISLA KRAKOW 

 

 

 

 

 

 

11

BASKET@SEA OOSTENDE

 

 

 

 

 

 

12

BS LEIDEN

 

 

 

 

 

 

13

 LIMBURG UNITED B

 

 

 

 

 

 

14

 BM WAREGEM

 

 

 

 

 

 

15

 KORTRIJK BASKETBALL  ACA

 

 

 

 

 

 

16

 BLACK EAGLES ROSMALEN

 

 

 

 

 

 

17

 FALCO GENT

 

 

 

 

 

 

18

 HOLSTRA WEVELGEM

 

 

 

 

 

 

19

BBLZ GIESSEN

 

 

 

 

 

 

20

DEINZE – NAZARETH

 

 

 

 

 

 

21

ALMONTE EINDHOVEN

 

 

 

 

 

 

22

HANAU WHITE WINGS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meer info en alle resultaten via http://www.x-mastournament.be/2014/?page_id=3695

Hubo Limburg United - U17 meisjes

Strijd om negende plaats gewonnen 65-42 vs BV Katwijk

 

 

RANKING

1

VBL SELECTION 

 

 

 

 

 

 

2

BS GLORIA MOSCOU 

 

 

 

 

 

 

3

BELGRADE

 

 

 

 

 

 

4

AWBB SELECTION 

 

 

 

 

 

 

5

ISRAEL BASKETBALL ACA

 

 

 

 

 

 

6

BBC ALLEUR

 

 

 

 

 

 

7

BBA LUDWIGSBURG

 

 

 

 

 

 

8

LDPG WILDCATS

 

 

 

 

 

 

9

LIMBURG UNITED

 

 

 

 

 

 

10

BV KATWIJK 

 

 

 

 

 

 

11

DJK BROSE BAMBERG

 

 

 

 

 

 

12

DBC WAREGEM

 

 

 

 

 

 

13

K-BTK KORTRIJK

 

 

 

 

 

 

14

WISLA CAN-PAC KRAKOW

 

 

 

Meer info en alle resultaten via http://www.x-mastournament.be/2014/?page_id=3692